indiririz

İstanbul’da ‘Kendine Muhabir’ adlı YouTube kanalı tarafından çekilen videoya, iç savaş tehdidi yansıdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023’te seçilmesi halinde sonuçları tanımayacağını söyleyen şahıs ‘Kazansa bile onu oradan indireceğiz.

İktidar olsa bile biz gençler olarak bu ülke için Atatürk gibi savaşacağız ve onu oradan indireceğiz. Bütün oyları alsa da gençler olarak onu oradan indireceğiz’ dedi.

“Gerekirse iç sava*ş olacak”


Muhabirin “Nasıl olacak bu” sorusuna genç “Gerekirse iç savaş olacak ama biz yapacağız bunu.” şeklinde cevap verdi.

Son zamanlarda sosyal medyada yayınlanan sokak röportajları kullanıcıların ilgisini çekiyor.Bu röportajları gerçekleştirenlerden biri de Kendine Muhabir adlı YouTube kanalı.

Kanalın muhabirinin sokakta mikrofon tuttuğu vatandaşlardan birçok konuda değerlendirmeler gelirken, içlerinden biri büyük tepkiye neden oldu.”AK PARTİ KAZANIRSA İÇ SA*VAŞ ÇIKARTIRIZ” Kanala konuşan şahıs, adeta iç savaş çağrısı yaptı.

AK Parti gelecek seçimlerde yüzde 90 oy alsa bile savaşarak iktidardan indireceklerini söyleyen gencin röportajına, yayınlandıktan sonra sosyal medyadan tepki yağdı.

Bütün oyları alsa bile AK Parti iktidarını indireceklerini söyleyen genç, “2023’te AK Parti iktidar olsa bile biz onu indireceğiz. İktidar olsa bile biz gençler olarak savaşacağız ve indireceğiz. Çok açık söylüyorum. Bütün oyları alsa da yüzde 90 alsa da biz gençler olarak onu oradan indireceğiz. İç savaş olacak ama biz gerekirse yapacağız bunu.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir