raporda

2023 seçim hazırlıklarına başlayan AK Parti, bu kapsamda önemli bir rapor hazırladı. Yaz boyunca sahada olan milletvekilleri, MKYK üyeleri ve AK Parti teşkilatı, vatandaşlardan gelen talepleri dinleyerek raporlaştırıp Genel Merkez’e iletti. Vatandaşlardan gelen eleştirilerin 20 başlıkta toplandığı rapor, yarınki Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak.

AK Parti’de seçim hazırlıkları: Gündem EYT ve erken yaşta evlilik EYT VE ERKEN YAŞTA EVLİLİK MASADA

Raporda, vatandaşların ekonominin yanı sıra, mülteci meselesi, yargılama süreçlerinin uzun sürmesi, sosyal medyadaki bilgi kirliliği, , EYT, erken yaşta evlilikten doğan mağduriyet ve seçmen kimliklerine yönelik yapılan bazı tanımlamalarla ilgili (Kürt seçmen, Alevi seçmen gibi) sıkıntıları dile getirdiği ifade ediliyor.

EYT KONUSU YENİDEN DEĞERLENDİRİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda, AK Parti’nin tüm bu eleştirilerle ilgili yeni bir yol haritası hazırlaması planlanıyor. Meclis’in açılmasının ardından yargı reformu, gıda enflasyonuna karşı atılacak adımlar,

dezenformasyonla mücadele yasa teklifi çalışmalarını hızlandıran AK Parti’nin, özellikle erken yaşta evlilikten doğan mağduriyet ve EYT gibi konuları yeniden değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

raporda” için 2 yorum

 • Ekim 21, 2021 tarihinde, saat 12:54 pm
  Permalink

  2000 SONRASI EMEKLİ İNTİBAK YASASINI UNTMAYALIM LÜTFEN!!!EYT OLSUN,İNTİBAK OLSUN,ŞER İTTİFAKIN İSTİSMARINA KURBAN ETMEYİN!ONLAR(ŞER İTTİFAK)SADECE SLOGAN ATAR-AKPARTİ-CUMHUR İTTİFAKI;RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE HÜKÜMETİMİZ”YAPAR,,

  Yanıtla
  • Ekim 22, 2021 tarihinde, saat 3:30 pm
   Permalink

   Halk arasında meşhur bir var. ”Bunca yıl körü s*ksen gözü açılırdı.” Sende açılacak göz falan kalmamış demek ki…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir