türkiyeye karşı

Avrupa ve A’merikadaki büyük ağababalarına g’üvenerek ülkemize p’osta k’oymaya çalışan Nüfus bakımından İstanbulun ancak yarısı kadar nüfusu olan hiçbir şey üretemeyen Yunanistan Türkiye’ye karşı s’kandal açıklamalarına devam ediyor Ö’lmeyi bayılmak sanan Yunanistanın a’cemi A’skeri Akademi Profesörü Kostas Grivas, Kıbrıs’ın Türk i’şgali altında olduğunu ve Yunanistan’ın hızla s’ilahlanarak adada bulunan Türk birlikleriyle s’avaşması gerektiğini söyledi.

YUNANİSTAN TÜRKİYE’YE KARŞI S’AVAŞ AÇMALIYMIŞ Yunan Profesör İonnis Mazis, Batılı devletlerin Türkiye’ye yönelik e’ylemlerinin sadece sözde kaldığını ifade etti Yunanistan’ın

Türkiye’ye karşı Fransa ile işbirliği yapması gerektiğini dile getiren Mazis, “Bölgede gerçek çıkarları olan ve çıkarları tamamen Yunan çıkarlarıyla örtüşen birini bulmalıyız. Bu güç Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da kendi g’üçlerini yansıtmak için her türlü arzuya sahip olan Fransızlardır” dedi.

Bunun yanında Mazis, Yunanistan’ın kendilerine destek vermesi için Fransa’ya çeşitli ayrıcalıklar sunması gerektiğini söyledi Yunan A’skeri Akademi Profesörü Kostas Grivas ise Türkiye’nin Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’ne karşı t’opyekün bir s’aldırı yürüttüğünü ileri sürdü. Yunanistan’ın hızla s’ilahlanarak Kıbrıs’ta Türk birlikleriyle s’avaşmayı gerektiğini belirten Grivas, şunları kaydetti:

Şu anda Türkiye ile s’avaş halindeyiz. Türkiye’nin belirli bir hedefi var ve bunu asimetrik, hibrit ve soğuk yöntemlerle gerçekleştirmeye çalışıyor. Türkiye’nin t’ecrit edildiği, tokat yediği vb. f’antazilerden uzaklaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Biz bunlarla hayal kuruyoruz.”

Sözde yaptırımları ve Türkiye’ye karşı bu tür hafif a’zarlamaları zaman zaman görüyoruz. Ancak bunlar Türkiye’yi etkilemiyor Türkiye artık b’ağımsız bir dış p’olitika yürütüyor bunun önüne geçmemiz için s’avaşmamız lazım dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir