yeni yasamız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği yeni anayasa çalışmaları Türkiye genelinde heyecana neden oldu. Cunta anayasasının sonunda değişeceğini haber veren Erdoğan, Türkiye’nin yıllardır özlemini çektiği sivil anayasa için harekete geçti.Yeni anayasa çalışmaları konusunda her kesim kendi beklentisini dile getirirken, duyarlı Müslümanlar da Twitter’dan İslam anayasası çağrısı yaptı.

20 binden fazla sosyal medya kullanıcısı, “Anayasamız Kur’an olsun” diyerek, Allah’ın hükümlerinin anayasaya girmesini istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği yeni anayasa çalışmaları Türkiye genelinde heyecana neden oldu. Cunta anayasasının sonunda değişeceğini haber veren Erdoğan, Türkiye’nin yıllardır özlemini çektiği sivil anayasa için harekete geçti.Yeni anayasa çalışmaları konusunda her kesim kendi beklentisini dile getirirken, duyarlı Müslümanlar da Twitter’dan İslam anayasası çağrısı yaptı. 20 binden fazla sosyal medya kullanıcısı, “Anayasamız Kur’an olsun” diyerek, Allah’ın hükümlerinin anayasaya girmesini istedi.

yeni yasamız” için 4 yorum

 • Temmuz 17, 2021 tarihinde, saat 9:38 am
  Permalink

  Osmanlı 622 yıl kuran’ı kerim le yönetildi kuran olmadan 80 seneyi de yaşadık kuran olsun isterim.

  Yanıtla
 • Ağustos 24, 2021 tarihinde, saat 4:58 am
  Permalink

  aynen insanı yaratan allah nasıl olmamız gerektğinide bildirmiş anayasası kuran olanın dünyasıda cennet ahiretide cennet olur vesselam

  Yanıtla
 • Ocak 11, 2022 tarihinde, saat 10:32 am
  Permalink

  sonuna kadar desteklıyorum şu faızı kaldırsın devlet

  Yanıtla
 • Ocak 13, 2022 tarihinde, saat 5:09 am
  Permalink

  Zaten hep dediğim şey müslüman anayasasına ihtiyaç var çünkü orada kusur yoktur hak ihlali yoktur içinde iman olan insanlar çoğu şeyi islama uygun mu diye sorgulama yapıyor Allah cc onun şeriatını kanunlarını onun istediği gibi yaşamamızı tüm çihanda yaşatma imkanı versin inşallah

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir